Kontakty - řazeno dle abecedy

 

 

 

Jméno Funkce E-mail Telefon
Andrle Jaroslav

andrle@arub.cz 519517637
Antal Róbert Referát památkové péče antal@arub.cz 515911121
Apiar Jana

apiar@arub.cz 519517107
Bárta Patrick   barta@arub.cz 515911109, 515911166
Bláhová Andrea Podatelna podatelna@arub.cz 515 911 111
Boriová Soňa   boriova@arub.cz 519517637
Brenner Jiří   brenner@arub.cz 515911136
Břínková Hedvika Vedoucí knihovny brinkova@arub.cz 515911112
Cibulka David   cibulka@arub.cz 519517107
Čáp Petr   cap@arub.cz 518121425
Dokoupilová Hana Ekonomicko-správní oddělení dokoupilova@arub.cz 515911106
Doležel Jiří Vedoucí referátu památkové péče, středisko pro slovanskou a středověkou archeologii dolezel@arub.cz 515911116
Floriánová Veronika Návštěvnické centrum Mušov – Brána do Římské říše florianova@arub.cz 736184833
Fořt Martin   fort@arub.cz 518121431
Fořtová Torňošová Jana   fortova@arub.cz 518121435
Fritsch Jiří   fritsch@arub.cz 553821600
Gašpar Adam   gaspar@arub.cz 515911108
Gryc Jana Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii janaslowioczek@seznam.cz  
Hájková Petra Mateřská dovolená hajkova@arub.cz 519517637
Hanušová Jana Referát památkové péče hanusova@arub.cz 515911133
Hemzová Magdaléna Mateřská dovolená hemzova@arub.cz 515911106
Hladík Marek Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii hladik@arub.cz 518121423
Hlavica Michal   hlavica@arub.cz 515911156
Chovanec Michal   chovanec@arub.cz 518121431
Juhaňáková Mariánusová Eva Mateřská dovolená, Referát památkové péče juhanakova@arub.cz 515911121
Kalousová Jana   kalousova@arub.cz 515911150
Katolická Lenka Ekonomicko-správní oddělení - vedoucí katolicka@arub.cz 515911107, 722541478
Kavan Přemysl   kavan@arub.cz 553821603
Kavanová Helena   hkavanova@arub.cz 553821603
Keprtová Martina Ekonomicko-správní oddělení keprtova@arub.cz 515911148
Kiliánová Jana     515911130
Hrdličková (roz.Klanicová) Soňa Středisko pro výzkum doby římské a doby stěhování národů; mateřská dovolená klanicova@arub.cz 515911127
Kmošek Matěj   kmosek@arub.cz 515911182
Kolomazníček Václav   kolomaznicek@arub.cz 515911117
Komoróczy Balázs Vedoucí základny v Dolních Dunajovicích; vedoucí Střediska pro výzkum doby římské a doby stěhování národů komoroczy@arub.cz 519517107, 515911123, 604246002
Kosarová Zdenka Správa sbírek, práce s veřejností kosarova@arub.cz 515911157
Koudelková Anna   anna.koudelkova@arub.cz 515911150
Koudelková Jana Ekonomicko-správní oddělení koudelkova@arub.cz 515911105
Kouřil Pavel Vedoucí detašovaného pracoviště Opava kouril@arub.cz 515911181
Kozáčik Boris   kozacik@arub.cz 739106476
Krobotová Hana   krobotova@arub.cz 518121421
Krupičková Šárka   krupickova@arub.cz 515911140
Kudlíková Martina Výkonná redaktorka kudlikova@arub.cz 515911183
Látková Michaela Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii latkova@arub.cz 518121429
Lečbychová Olga Vedoucí archivu lecbychova@arub.cz 515911115
Loskotová Zuzana Středisko pro výzkum doby římské a doby stěhování národů loskotova@arub.cz 515911137
Macháňová Lenka mateřská dovolená   515911133
Malíšková Johana Návštěvnické centrum Mušov – Brána do Římské říše maliskova@arub.cz 515911124, 736184833
Matulová Klára Administrátorka projektu AIS ČR matulova@arub.cz 515911141
Mazuch Marian Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii mazuch@arub.cz 518121422
Novák Martin Vedoucí základny v DolníchVěstonicích; vedoucí Střediska pro paleolit a paleoantropologii novak@arub.cz 519517637
Nývltová Fišáková Miriam   nyvltova@arub.cz 515911118
Ostrá (roz.Ženožičková) Irena Mateřská dovolená ostra@arub.cz 515911144
Pajdla Petr   pajdla@arub.cz  
Papáková Kateřina   papakova@arub.cz 553821602
Pavka Vít   pavka@arub.cz 518121432
Pavková Zdeňka   pavkova@arub.cz 518121426
Pavloň Tomáš Správce dat pavlon@arub.cz 515911144
Peškeová Martina Mateřská dovolená, projektový pracovník peskeova@arub.cz 515911155
Poláček Lumír Ředitel ústavu, vedoucí Střediska pro slovanskou a středověkou archeologii, vedoucí základny v Mikulčicích polacek@arub.cz 518121420, 515911102, 776245446
Polanská Michaela   polanska@arub.cz 515911110
Procházka Rudolf Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii prochazka@arub.cz 727873023, 515911134
Rataj Petr   rataj@arub.cz 553821602, 778474855
Růžičková Pavla Mateřská dovolená, Středisko pro výzkum doby římské a doby stěhování národů ruzickova@arub.cz 519517107
Řihánková Veronika Mateřská dovolená, archivářka rihankova@arub.cz 515911117
Sázelová Sandra   sazelova@arub.cz 519517637
Skoupá Jana Ekonomicko-správní oddělení skoupa@arub.cz 515911104
Sobańska Jiřina Ekonomicko-správní oddělení sobanska@arub.cz 515911103
Sofka Stanislav Středisko pro výzkum doby římské a doby stěhování národů sofka@arub.cz 519517107
Stuchlík Stanislav   stuchlik@arub.cz 515911138
Sudek Čeněk   sudek@arub.cz 515911125
Svoboda Jiří Emeritní vědecký pracovník sekretariat@arub.cz 519517637
Ščasníková Lucia Dokumentátorka AIS scasnikova@arub.cz 515911114
Šebela Lubomír   sebela@arub.cz 515911122
Šída Petr   sida@arub.cz 515911110
Šillerová Martina   sillerova@arub.cz 515911120
Škojec Jaroslav   skojec@arub.cz 518121424
Škrdla Petr   skrdla@arub.cz 515911132
Špinlerová Anežka   spinlerova@arub.cz 515911117
Tejral Jaroslav Emeritní vědecký pracovník tejral@arub.cz  
Ungerman Šimon Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii ungerman@arub.cz 515911128
Velčev Stanislav Knihovna - katalogizátor AIS velcev@arub.cz 515911154
Vlach Marek   vlach@arub.cz 519517107, 515911124
Vlachová Zuzana Sekretariát sekretariat@arub.cz 515911101
Vlček Radomír   vlcek@brno.avcr.cz 532290502
Vondroušová Iva   vondrousova@arub.cz 553821603
Zahradníková Lenka Archiv zahradnikova@arub.cz 515911119
Zelíková Michaela   zelikova@arub.cz 519517107
Žákovský Petr Vědecký tajemník ústavu, Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii zakovsky@arub.cz 515911166