Kontakty - řazeno dle abecedy

Kontakty dle pracoviště

 

 

Jméno Pracoviště E-mail Telefon
Baják Martin   bajak@arub.cz 518121436
Brenner Jiří   brenner@arub.cz 515911136
Břínková Hedvika vedoucí knihovny brinkova@arub.cz 515911112
Čáp Petr   cap@arub.cz 518121425
Doležel Jiří vedoucí referátu památkové péče, středisko pro slovanskou a středověkou archeologii dolezel@arub.cz 515911116
Fritsch Jiří   fritsch@arub.cz 553821600
Gryc Jana Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii janaslowioczek@seznam.cz  
Hájková Petra   hajkova@arub.cz 519517637
Hemzová Magdaléna Technicko-hospodářská správa hemzova@arub.cz 515911106
Hladík Marek Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii hladik@arub.cz 518121423
Hlavica Michal   hlavica@arub.cz 515911156
Hložek Martin   mhlozek@seznam.cz 515911135
Chovanec Michal   chovanec@arub.cz 518121438
Jelínková Dagmar   jelinkova@arub.cz 515911143
Juhaňáková Eva   juhanakova@arub.cz 515911133
Kadlecová Lucie mateřská dovolená kadlecova@arub.cz 515911139
Kalousová Jana   kalousova@arub.cz 515911150
Katolická Lenka Technicko-hospodářská správa-vedoucí THS katolicka@arub.cz 515911107, 722541478
Kavan Přemysl   kavan@arub.cz 553821603
Kavánová Blanka   kavanova@arub.cz 515911143
Kavanová Helena   hkavanova@arub.cz 553821603
Kejzlar Martin   kejzlar@arub.cz  
Kiliánová Jana     515911130
Klanicová Soňa Středisko pro výzkum doby římské a doby stěhování národů-mateřská dovolená klanicova@arub.cz 515911127
Komoróczy Balázs vedoucí základny v Dolních Dunajovicích; vedoucí Střediska pro výzkum doby římské a doby stěhování národů komoroczy@arub.cz 519517107, 515911123, 604246002
Konečná Dana   konecna@arub.cz 515911155
Kosarová Zdenka vedoucí archivu kosarova@arub.cz 515911115
Koudelková Jana Technicko-hospodářská správa koudelkova@arub.cz 515911105
Kouřil Pavel vedoucí Střediska pro slovanskou a středověkou archeologii, vedoucí detašovaného pracoviště Opava kouril@arub.cz 515911181
Kozáčik Boris   kozacik@arub.cz 739106476
Krobotová Hana   krobotova@arub.cz 518121421
Krupičková Šárka   krupickova@arub.cz 515911140
Látková Michaela Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii latkova@arub.cz 518121434
Lečbychová Olga mateřská dovolená lecbychova@arub.cz 515911115
Loskotová Zuzana Středisko pro výzkum doby římské a doby stěhování národů loskotova@arub.cz 515911137
Lukáš Miroslav
Středisko pro výzkum doby římské a doby stěhování národů
lukas@arub.cz 519517107
Macháňová Lenka   machanova@arub.cz 515911133
Martincová Anna mateřská dovolená   515911130
Mazuch Marian Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii mazuch@arub.cz 518121422
Novák Martin   novak@arub.cz 519517637
Nývltová Fišáková Miriam   nyvltova@arub.cz 515911118
Papáková Kateřina   papakova@arub.cz 553821602
Pavka Vít   pavka@arub.cz 518121463
Pavková Zdeňka   pavkova@arub.cz 518121426
Pejchal Jiří   pejchal@arub.cz 515911114
Perlová Vladimíra     515911154
Poláček Lumír ředitel ústavu, Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii-vedoucí základny v Mikulčicích polacek@arub.cz 518121420, 515911102, 776245446
Procházka Rudolf Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii prochazka@arub.cz 727873023, 515911134
Rataj Petr     553821602, 778474855
Rehortová Miroslava      
Rusnák Vladimír   rusnak@arub.cz 515911109
Růžičková Pavla Středisko pro výzkum doby římské a doby stěhování národů ruzickova@arub.cz 519517107
Rybníčková Iva sekretariát sekretariat@arub.cz 515911101, 770136142
Řihánková Veronika   rihankova@arub.cz 515911117
Sázelová Sandra   sazelova@arub.cz 519517637
Sobańska Jiřina Technicko-hospodářská správa sobanska@arub.cz 515911103
Stuchlík Stanislav   stuchlik@arub.cz 515911138
Suchánková Kristýna   suchankova@arub.cz 515911117
Sudek Čeněk   sudek@arub.cz 515911125
Svoboda Jiří Střediska pro výzkum paleolitu a paleoantropologie-vedoucí, vedoucí základny v Dolních Věstonicích svoboda@arub.cz 519517637
Šebela Lubomír Oddělení moravskoslezského pravěku-vedoucí sebela@arub.cz 515911122
Šedo Ondrej Oddělení archeologické prospekce-vedoucí ondrej.sedo@post.cz 515911131
Šída Petr      
Šillerová Martina   sillerova@arub.cz 515911120
Škojec Jaroslav   skojec@arub.cz 518121424
Škrdla Petr   skrdla@arub.cz 515911132
Talafová Hana     519517107
Tejral Jaroslav emeritní pracovník tejral@arub.cz 515911143
Ungerman Šimon Středisko pro slovanskou a středověkou archeologii ungerman@arub.cz 515911128
Velčev Stanislav     515911154
Vítek Antonín     515911126
Vlach Marek   vlach@arub.cz 519517107, 515911124
Vlček Radomír   vlcek@brno.avcr.cz 532290502
Vondroušová Iva   vondrousova@arub.cz 553821603
Zahradníková Lenka   zahradnikova@arub.cz 515911119
Žákovský Petr vědecký tajemník ústavu, středisko pro slovanskou a středověkou archeologii zakovsky@arub.cz 515911166
Ženožičková Irena Archiv zenozickova@arub.cz 515911144