Kontakty - řazení dle pracoviště

 Kontakty dle abecedy

 

Brno
Čechyňská 363/19 602 00 Brno
515 911 101
Jméno Funkce E-mail Telefon
Brenner Jiří   brenner@arub.cz 515911136
Břínková Hedvika vedoucí knihovny brinkova@arub.cz 515911112
Doležel Jiří vedoucí referátu památkové péče dolezel@arub.cz 515911116
Hemzová Magdaléna   hemzova@arub.cz 515911106
Hlavica Michal   hlavica@arub.cz 515911156
Hložek Martin   mhlozek@arub.cz 515911135
Jelínková Dagmar   jelinkova@arub.cz 515911143
Kadlecová Lucie mateřská dovolená kadlecova@arub.cz 515911139
Kalousová Jana   kalousova@arub.cz 515911150
Katolická Lenka vedoucí THS

katolicka@arub.cz

515911107, 722541478
Kavánová Blanka   kavanova@arub.cz 515911143
Kejzlar Martin   kejzlar@arub.cz  
Kiliánová Jana     515911130
Klanicová Soňa mateřská dovolená klanicova@arub.cz 515911127
Komoróczy Balázs vedoucí základny v Dolních Dunajovicích; vedoucí Střediska pro výzkum doby římské a doby stěhování národů komoroczy@arub.cz 519517107, 515911123, 604246002
Konečná Dana   konecna@arub.cz 515911155
Kosarová Zdenka  vedoucí archivu kosarova@arub.cz 515911115
Koudelková Jana   koudelkova@arub.cz 515911105
Kouřil Pavel vedoucí Střediska pro slovanskou a středověkou archeologii, vedoucí detašovaného pracoviště Opava kouril@arub.cz 515911181
Krásná Soňa   krasna@rub.cz 515911141
Krupičková Šárka   krupickova@arub.cz 515911140
Lečbychová Olga mateřská dovolená lecbychova@arub.cz 515911115
Loskotová Zuzana   loskotova@arub.cz 515911137
Macháňová Lenka   machanova@arub.cz 515911133
Martincová Anna mateřská dovolená   515911130
Nývltová Fišáková Miriam   nyvltova@arub.cz 515911118
Pejchal Jiří   pejchal@arub.cz 515911144
Perlová Vladimíra     515911154
Poláček Lumír ředitel ústavu, vedoucí základny v Mikulčicích polacek@arub.cz 518121420, 515911102, 776245446
Procházka Rudolf   prochazka@arub.cz 727873023, 515911134
Rusnák Vladimír   rusnak@arub.cz 515911109
Rybníčková Iva sekretariát sekretariat@arub.cz 515911101, 770136142
Řihánková Veronika   rihankova@arub.cz 515911117
Sobańska Jiřína   sobanska@arub.cz 515911103
Stuchlík Stanislav   stuchlik@arub.cz 515911138
Suchánková Kristýna   suchankova@arub.cz 515911117
Sudek Čeněk   sudek@arub.cz 515911125
Svoboda Jiří vedoucí Střediska pro výzkum paleolitu a paleoantropologie, vedoucí základny v Dolních Věstonicích svoboda@arub.cz 519517637
Šebela Lubomír vedoucí Oddělení moravskoslezského pravěku sebela@arub.cz 515911122
Šedo Ondrej vedoucí Oddělení archeologické prospekce ondrej.sedo@post.cz 515911131
Šída Petr      
Šillerová Martina   sillerova@arub.cz 515911120
Škrdla Petr   skrdla@arub.cz 515911132
Tejral Jaroslav   tejral@arub.cz 515911143
Tesařová Barbora   tesarova@arub.cz 515911141
Ungerman Šimon   ungerman@arub.cz 519911128
Velčev Stanislav     515911154
Vítek Antonín     515911126
Vlach Marek   vlach@arub.cz 519517107, 515911124
Vlček Radomír   vlcek@brno.avcr.cz 532290502
Zahradníková Lenka   zahradnikova@arub.cz 515911119
Žákovský Petr  vědecký tajemník ústavu zakovsky@arub.cz  
Ženožičková Irena   zenozickova@arub.cz 515911144
Dolní Dunajovice
Rudé armády 17, 691 85 Dolní Dunajovice
519 517 107
Jméno Funkce E-mail Telefon
Klanicová Soňa mateřská dovolená klanicova@arub.cz 515911127
Komoróczy Balázs vedoucí základny v Dolních Dunajovicích komoroczy@arub.cz 519517107, 515911123, 604246002
Lukáš Miroslav   lukas@arub.cz 519517107
Růžičková Pavla   ruzickova@arub.cz 519517107
Vlach Marek   vlach@arub.cz 519517107, 515911124
Dolní Věstonice
Dolní Věstonice 25, 691 25 Dolní Věstonice
519 517 637
Jméno Funkce E-mail Telefon
Frouz Martin     519517637
Hájková Petra   hajkova@arub.cz 519517637
Novák Martin   novak@arub.cz 519517637
Sázelová Sandra   sazelova@arub.cz 519517637
Svoboda Jiří vedoucí Střediska pro výzkum paleolitu a paleontologie, vedoucí základny v Dolních Věstonicích svoboda@arub.cz 519517637
Talafová Hana     519517637
Mikulčice
Mikulčice - archeologická základna, 696 19 Mikulčice
518 121 421
Jméno Funkce E-mail Telefon
Baják Martin   bajak@arub.cz 518121436
Čáp Petr   cap@arub.cz 518121425
Hladík Marek   hladik@arub.cz 518121423
Chovanec Michal   chovanec@arub.cz 518121438
Krobotová Hana   krobotova@arub.cz 518121421
Látková Michaela   latkova@arub.cz 518121434
Mazuch Marian   mazuch@arub.cz 518121422
Pavka Vít   pavka@arub.cz 518121463
Pavková Zdeňka   pavkova@arub.cu 518121426
Poláček Lumír ředitel ústavu, vedoucí základny v Mikulčicích polacek@arub.cz 518121420, 515911121, 776245446
Rehortová Miroslava      
Škojec Jaroslav   skojec@arub.cz 518121424
Opava
Nádražní okruh 33, 746 01 Opava
553 821 600
Jméno Funkce E-mail Telefon
Fritsch Jiří   fritsch@arub.cz 553821600
Gryc Jana   janaslowioczek@seznam.cz  
Kavan Přemysl   kavan@arub.cz 553821603
Kavanová Helena   hkavanova@arub.cz 553821603
Kouřil Pavel ředitel ústavu, vedoucí Střediska pro slovanskou a středověkou archeologii, vedoucí detašovaného pracoviště Opava; vedoucí Střediska pro výzkum doby římské a doby stěhování národů kouril@arub.cz 515911102
Papáková Kateřina   papakova@arub.cz

553821602,

721416833

Rajtar Petr    

553821602,

778474855

 

Vondroušová Iva   vondrousova@arub.cz 553821603